Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии венчурного закрытого недиверсифицированного паевого инвестиционного фонда "КОНТРОЛ - 2" ООО "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "КОНТРОЛ-ІНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1018

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1018

Про невідповідність венчурного закритого недиверсифікованого пайового інвестиційного фонду "КОНТРОЛ - 2" ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "КОНТРОЛ-ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "КОНТРОЛ-ІНВЕСТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати венчурний закритий недиверсифікований пайовий інвестиційний фонд "КОНТРОЛ - 2" (код за ЄДРІСІ 233836) ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "КОНТРОЛ-ІНВЕСТ" (49000, м. Дніпропетровськ, ж/м Тополя-2, буд. 41, ліцензія АВ N 318341 від 23.05.2007 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос