Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного недиверсифицированного закрытого инвестиционного фонда "ПАРТНЕР" ООО "Компанія з управління активами "Український трастовий фонд" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1014

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1014

Про відповідність пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду "ПАРТНЕР" ТОВ "Компанія з управління активами "Український трастовий фонд" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Український трастовий фонд", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний недиверсифікований закритий інвестиційний фонд "ПАРТНЕР" (код за ЄДРІСІ 2331093) ТОВ "Компанія з управління активами "Український трастовий фонд" (95001, Автономна Республіка Крим, місто Сімферополь, вулиця Октябрьська, будинок 12, офіс 31, ліцензія АВ N 397866 від 08.04.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос