Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого диверсифицированного паевого инвестиционного фонда "Прибутковий" ООО "Компанія з управління активами "Євроінвест" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1005

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1005

Про відповідність закритого диверсифікованого пайового інвестиційного фонду "Прибутковий" ТОВ "Компанія з управління активами "Євроінвест" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Євроінвест", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий диверсифікований пайовий інвестиційний фонд "Прибутковий" (код за ЄДРІСІ 233941) ТОВ "Компанія з управління активами "Євроінвест" (01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 119 - 121, кв. 112, ліцензія АВ N 318340 від 23.05.2007 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос