Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого инвестиционного фонда "ПАТРОН" диверсифицированного вида открытого типа ООО "Всеукраїнська управляюча компанія" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1004

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1004

Про відповідність пайового інвестиційного фонду "ПАТРОН" диверсифікованого виду відкритого типу ТОВ "Всеукраїнська управляюча компанія" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Всеукраїнська управляюча компанія", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий інвестиційний фонд "ПАТРОН" диверсифікованого виду відкритого типу (код за ЄДРІСІ 211895) ТОВ "Всеукраїнська управляюча компанія" (83000, м. Донецьк, вул. Пастишева, буд. 99, ліцензія АБ N 177189 від 16.09.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування, діяльність з управління активами пенсійних фондів) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос