Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого недиверсифицированного венчурного паевого инвестиционного фонда "Актив-Інвест" ООО "Компанія з управління активами "Інвестиційний - Менеджмент" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 19.06.2007 № 1301

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 19 червня 2007 року N 1301

Про відповідність закритого недиверсифікованого венчурного пайового інвестиційного фонду "Актив-Інвест" ТОВ "Компанія з управління активами "Інвестиційний - Менеджмент" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Інвестиційний - Менеджмент", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий недиверсифікований венчурний пайовий інвестиційний фонд "Актив-Інвест" (код за ЄДРІСІ 233521) ТОВ "Компанія з управління активами "Інвестиційний - Менеджмент" (01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 1, оф. 200, ліцензія АВ N 115168 від 04.05.2006 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос