Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого закрытого недиверсифицированного венчурного инвестиционного фонда "І.С. ПАРТНЕР" ООО "І.С. ИНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 19.06.2007 № 1300

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 19 червня 2007 року N 1300

Про відповідність пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду "І.С. ПАРТНЕР" ТОВ "І.С. ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "І.С. ІНВЕСТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий закритий недиверсифікований венчурний інвестиційний фонд "І.С. ПАРТНЕР" (код за ЄДРІСІ 233527) ТОВ "І.С. ІНВЕСТ" (01034, м. Київ, вул. Олеся Гончара, буд. 45-в, ліцензія АВ N 189809 від 05.12.2006 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос