Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно требований р. 2 Положения о порядке составления административных данных депозитарными учреждениями, осуществляющими депозитарную деятельность хранителя ценных бумаг, и представления соответствующих документов в Государственную комиссию по ценным бумагам и фондовому рынку, утвержденного решением Комиссии от 17 января 2006 года N 4 (с изменениями и дополнениями)

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 12.01.2007 № 15

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 12 січня 2007 року N 15

Щодо вимог р. 2 Положення про порядок складання адміністративних даних депозитарними установами, що здійснюють депозитарну діяльність зберігача цінних паперів, та подання відповідних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Комісії від 17 січня 2006 року N 4 (із змінами та доповненнями)

З метою уніфікації складання електронної форми документів, які містять регулярну інформацію, відповідно до Положення про порядок складання адміністративних даних депозитарними установами, що здійснюють депозитарну діяльність зберігача цінних паперів, та подання відповідних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Комісії від 17.01.2006 N 4, із змінами та доповненнями, внесеними рішенням від 17.10.2006 N 1003, наказую:

1. Накази Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.01.2003 року N 11 та від 28.12.2006 року N 1191 вважати такими, що втратили чинність.

2. Затвердити структуру файлів, формат та опис полів електронної форми регулярної інформації відповідно до р. 2 Положення про порядок складання адміністративних даних депозитарними установами, що здійснюють депозитарну діяльність зберігача цінних паперів, та подання відповідних документів до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого рішенням Комісії від 17.01.2006 N 4, із змінами та доповненнями, внесеними рішенням від 17.10.2006 N 1003 (далі - Інформація) (додається).

3. Електронна форма Інформації складається за допомогою програмних засобів, які забезпечують формування файлів, відповідно до цього наказу, підготовлених з використанням кодування RUS cp866 у форматі DBASE-IV.

4. Установити, що електронна форма Інформації складається з файлів:

- "Z_titul.dbf", "Z_inform.dbf", "Z_pv.dbf", "Z_rd.dbf", "Z_rv.dbf", "Z_admin.dbf", "Z_oblik.dbf", "Z_npenf.dbf", "Z_sertif.dbf", "Z_tarif.dbf", "Z_vl_inf.dbf".

4. Усі реквізити типу "дата" в електронній та паперовій формах Інформації заповнюються у форматі "дд.мм.рррр" або "дд/мм/рррр", де:

"дд" - двозначне число, що визначає календарний день у місяці;

"мм" - двозначне число, визначає місяць року;

"рррр" - чотири цифри року.

Опрос