Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого паевого венчурного недиверсифицированного инвестиционного фонда "ДИНАМІКА" ООО "Компанія з управління активами "ТАСК - інвест" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 30.11.2006 № 1392

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2006 року N 1392

Про відповідність закритого пайового венчурного недиверсифікованого інвестиційного фонду "ДИНАМІКА" ТОВ "Компанія з управління активами "ТАСК - інвест" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "ТАСК - інвест", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий пайовий венчурний недиверсифікований інвестиційний фонд "ДИНАМІКА" (код за ЄДРІСІ 233477) ТОВ "Компанія з управління активами "ТАСК - інвест" (01023, м. Київ, вул. Еспланадна, 28, ліцензія АВ N 115165 від 04.05.2006 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльність з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос