Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого инвестиционного фонда "КІРШ ІНВЕСТ" закрытого недиверсифицированного венчурного ООО "Компанія з управління активами та адміністратор пенсійних фондів "Парекс Ассет Менеджмент Україна" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 30.11.2006 № 1388

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2006 року N 1388

Про відповідність пайового інвестиційного фонду "КІРШ ІНВЕСТ" закритого недиверсифікованого венчурного ТОВ "Компанія з управління активами та адміністратор пенсійних фондів "Парекс Ассет Менеджмент Україна" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого компанією з управління активами ТОВ "Компанія з управління активами та адміністратор пенсійних фондів "Парекс Ассет Менеджмент Україна", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий інвестиційний фонд "КІРШ ІНВЕСТ" закритий недиверсифікований венчурний (код за ЄДРІСІ 233368) ТОВ "Компанія з управління активами та адміністратор пенсійних фондів "Парекс Ассет Менеджмент Україна" (01054, м. Київ, вул. Павловська, 17, ліцензія АБ N 218390 від 09.06.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльність з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування, діяльність з управління активами пенсійних фондів) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос