Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "Укрсоцбуд" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО "Спеціалізована інвестиційно-будівельна компанія з управління активами "Укрсоц-нерухомість" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 04.10.2006 № 941

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 4 жовтня 2006 року N 941

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Укрсоцбуд" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Спеціалізована інвестиційно-будівельна компанія з управління активами "Укрсоц-нерухомість" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Спеціалізована інвестиційно-будівельна компанія з управління активами "Укрсоц-нерухомість", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд "Укрсоцбуд" недиверсифікованого виду закритого типу (код за ЄДРІСІ 233364) ТОВ "Спеціалізована інвестиційно-будівельна компанія з управління активами "Укрсоц-нерухомість" (03150, м. Київ, вул. Димитрова, 3, ліцензія АВ N 020609 від 11.03.2006 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльність з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос