Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии ОАО "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СІГМА-ІНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 13.09.2006 № 792

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2006 року N 792

Про відповідність ВАТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СІГМА-ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ЗАТ Компанією з управління активами "Академія Інвестментс", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати ВАТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СІГМА-ІНВЕСТ" (код за ЄДРІСІ 133315, 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Барикадна, буд. 11-а, к. 1,2) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос