Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого недиверсифицированного венчурного паевого инвестиционного фонда Хімічна фінансово-інвестиційна група" ООО "Компанія з управління активами "СТИРОЛІНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 13.09.2006 № 791

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2006 року N 791

Про відповідність закритого недиверсифікованого венчурного пайового інвестиційного фонду "Хімічна фінансово-інвестиційна група" ТОВ "Компанія з управління активами "СТИРОЛІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "СТИРОЛІНВЕСТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий недиверсифікований венчурний пайовий інвестиційний фонд "Хімічна фінансово-інвестиційна група" (код за ЄДРІСІ 233313) ТОВ "Компанія з управління активами "СТИРОЛІНВЕСТ" (01004, м. Київ, вул. Горького, буд. 14 б, оф. 26, ліцензія АБ N 323019 від 30.11.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльність з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування, діяльність з управління активами пенсійних фондів) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос