Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого недиверсифицированного паевого инвестиционного фонда "Перший Капітал" ООО "Компанія з управління активами "БІГ Енергія - Капітал" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 13.09.2006 № 790

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2006 р. N 790

Про відповідність закритого недиверсифікованого пайового інвестиційного фонду "Перший Капітал" ТОВ "Компанія з управління активами "БІГ Енергія - Капітал" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "БІГ Енергія - Капітал", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий недиверсифікований пайовий інвестиційний фонд "Перший Капітал" (код за ЄДРІСІ 232321) ТОВ "Компанія з управління активами "БІГ Енергія - Капітал" (01032, м. Київ, вул. Комінтерну, буд. 15, ліцензія АБ N 323104 від 26.12.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльність з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос