Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "Дніпро" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО Компанія з управління активами "Євроінвест" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 13.09.2006 № 789

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2006 року N 789

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Дніпро" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами "Євроінвест" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Євроінвест", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд "Дніпро" недиверсифікованого виду закритого типу (код за ЄДРІСІ 233320) ТОВ "Компанія з управління активами "Євроінвест" (01042, м. Київ, Новопечерський провулок, 5, ліцензія АБ N 177191 від 21.09.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами, а саме діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос