Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "РІМ-2" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів Рейдер-Інвест" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 31.03.2006 № 213

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 31 березня 2006 року N 213

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "РІМ-2" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів Рейдер-Інвест" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Рейдер-Інвест", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд "РІМ-2" недиверсифікованого виду закритого типу (код за ЄДРІСІ 233214) ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Рейдер-Інвест" (84333, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Щербакова, буд. 14, ліцензія АБ N 177123 від 09.08.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування, діяльність з управління активами пенсійних фондів) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

2. Керівнику апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку М. Непрану забезпечити опублікування цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос