Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии ОАО "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "ІНВЕСТ.КОМ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 31.03.2006 № 214

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 31 березня 2006 року N 214

Про відповідність ВАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "ІНВЕСТ.КОМ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "АРТ - КАПІТАЛ Менеджмент", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати ВАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "ІНВЕСТ.КОМ" (код за ЄДРІСІ 133216, м. Київ, вул. Велика Житомирська/Гончара, буд. 25/2 (літ. А), к. 20) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

2. Керівнику апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку М. Непрану забезпечити опублікування цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос