Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "КРУФ" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО "Компанія з управління активами КРУАР" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 28.03.2006 № 191

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2006 року N 191

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "КРУФ" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами КРУАР" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами КРУАР", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд "КРУФ" недиверсифікованого виду закритого типу (код за ЄДРІСІ 233215) ТОВ "Компанія з управління активами КРУАР" (61050, м. Харків, вул. Військова, буд. 37, ліцензія АБ N 177038 від 01.07.2005) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос