Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "АФІН" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФІНАНСОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.03.2006 № 184

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2006 року N 184

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "АФІН" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФІНАНСОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФІНАНСОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд "АФІН" недиверсифікованого виду закритого типу (код за ЄДРІСІ 233209) ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФІНАНСОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ" (61002, м. Харків, вул. Плеханівська, буд. 20-а, ліцензія АБ N 323143 від 18.01.2006 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос