Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно приостановления клиринга и заключения договоров купли-продажи ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.03.2006 № 181

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2006 року N 181

Щодо зупинення клірингу та укладання договорів купівлі-продажу цінних паперів

Відповідно до пункту 16 ст. 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та з метою захисту прав інвесторів Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зупинити з 21.03.2006 року на термін 6 місяців кліринг та укладання договорів купівлі-продажу цінних паперів відкритого акціонерного товариства "Науково-виробниче підприємство "Сатурн" (код за ЄДРПОУ 14308747).

2. Заборонити закритому акціонерному товариству "Окма" (код за ЄДРПОУ 24077020), що здійснює ведення системи реєстру власників іменних цінних паперів відкритого акціонерного товариства "Науково-виробниче підприємство "Сатурн" (код за ЄДРПОУ 14308747), здійснювати операції щодо внесення до системи реєстру власників іменних цінних паперів зазначеного емітента змін про перехід права власності за наслідками договорів купівлі-продажу цінних паперів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос