Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого недиверсифицированного паевого венчурного инвестиционного фонда "Сі.Пі.Джі. ФОНД" ООО "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СіПіДжі АССЕТС МЕНЕДЖМЕНТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 22.02.2006 № 99

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2006 року N 99

Про відповідність закритого недиверсифікованого пайового венчурного інвестиційного фонду "Сі.Пі.Джі. ФОНД" ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СіПіДжі АССЕТС МЕНЕДЖМЕНТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СіПіДжі АССЕТС МЕНЕДЖМЕНТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий недиверсифікований пайовий венчурний інвестиційний фонд "Сі.Пі.Джі. ФОНД" (код за ЄДРІСІ 233191) ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СіПіДжі АССЕТС МЕНЕДЖМЕНТ" (04053, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 30, літ. "А", ліцензія АВ N 020523 від 31.01.2006 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування, діяльність з управління активами пенсійних фондів) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос