Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "Перший інвестиційно-будівельний фонд" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО "Компанія з управління активами "Інвестиційно-фінансовий міжнародний альянс" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 22.02.2006 № 97

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2006 року N 97

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Перший інвестиційно-будівельний фонд" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами "Інвестиційно-фінансовий міжнародний альянс" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Інвестиційно-фінансовий міжнародний альянс", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд "Перший інвестиційно-будівельний фонд" недиверсифікованого виду закритого типу (код за ЄДРІСІ 233208) ТОВ "Компанія з управління активами "Інвестиційно-фінансовий міжнародний альянс" (01001, м. Київ, вул. Михайлівська, буд. 18-в, ліцензія АБ N 177085 від 26.07.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування, діяльність з управління активами пенсійних фондів) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос