Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии паевого венчурного инвестиционного фонда недиверсифицированного вида закрытого типа "Композитні матеріали" ООО "НМТ Інвестментс" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 22.02.2006 № 90

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2006 року N 90

Про невідповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Композитні матеріали" ТОВ "НМТ Інвестментс" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "НМТ Інвестментс", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд недиверсифікованого виду закритого типу "Композитні матеріали" (код за ЄДРІСІ 233183) ТОВ "НМТ Інвестментс" (01133, м. Київ, пров. Госпітальний, 1-а, ліцензія АБ N 218297 від 15.04.2005 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос