Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 14.02.2006 № 157

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 14 лютого 2006 року N 157

Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів у зв'язку зі зміною найменування професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва від 14.03.2001 р. за N 49 та рішенням Комісії від 14.03.2001 р. за N 60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АВ N 020506 від 24.01.2006 р., видану товариству з обмеженою відповідальністю "Трайдент Капітал Менеджмент" (04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 28; ідентифікаційний код юридичної особи 32000609) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування на підставі документів щодо переоформлення, у зв'язку зі зміною найменування, а саме: Товариство з обмеженою відповідальністю "Мілленіум Ессет Менеджмент".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос