Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 30.01.2006 № 97

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 30 січня 2006 року N 97

Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів у зв'язку зі зміною назви професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14.03.2001 р. за N 49/60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АБ N 113131 від 19.10.2004 р., видану АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КРЕДИТ БАНК (УКРАЇНА)" (ідентифікаційний код юридичної особи 09807862) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів, у зв'язку зі зміною назви, а саме: АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КРЕДИТ БАНК (УКРАЇНА)" на ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРЕДОБАНК".

2. Видати копії переоформленої ліцензії відповідно до п. 1 цього наказу ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КРЕДОБАНК" на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів філіям заявника згідно з додатком 1.

3. Визнати недійсною ліцензію серії АБ N 113131 від 19.10.2004 р., видану АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КРЕДИТ БАНК (УКРАЇНА)" на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів, у зв'язку з переоформленням вказаної ліцензії.

Опрос