Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании копии лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг - деятельности по выпуску и обращению ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 31.01.2006 № 103

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 31 січня 2006 року N 103

Про анулювання копії ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів

На підставі заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання копії ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва від 14.03.2001 р. N 49 та рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14.03.2001 р. N 60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Анулювати копію ліцензії серії АБ N 113131 від 19.10.2004 р. на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів, видану АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КРЕДИТ БАНК (УКРАЇНА)" (79026, м. Львів, вул. Сахарова, 78, ідентифікаційний код юридичної особи 09807862) для здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів Волинською філією АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КРЕДИТ БАНК (УКРАЇНА)", на підставі заяви про анулювання копії ліцензії.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос