Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого недиверсифицированного паевого инвестиционного фонда "ІСФП фонд інвестицій у нерухомість" ООО "Компанія з управління активами "ІСФП Менеджмент" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.06.2005 № 323

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 червня 2005 року N 323

Про відповідність закритого недиверсифікованого пайового інвестиційного фонду "ІСФП фонд інвестицій у нерухомість" ТОВ "Компанія з управління активами "ІСФП Менеджмент" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого компанією з управління активами ТОВ "Компанія з управління активами "ІСФП Менеджмент", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий недиверсифікований пайовий інвестиційний фонд "ІСФП фонд інвестицій у нерухомість" (код за ЄДРІСІ 232092) ТОВ "Компанія з управління активами "ІСФП Менеджмент" (04053, м. Київ, вул. Обсерваторна, 21-а, ліцензія АА N 770197 від 17.06.2004 року на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльність з управління активами, а саме: діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос