Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении охраны урожая зерновых культур и грубых кормов от пожаров в области в 2020 году

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 25.06.2020 № 300

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2020 р. N 300

Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2020 році

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 04 грудня 2006 року N 730/770 "Про затвердження Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2007 року за N 313/13580, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року N 1417 "Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 року N 252/26697, та з метою забезпечення збереження урожаю:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2020 році (далі - план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам Київської облдержадміністрації, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області та райдержадміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання передбаченого цим розпорядженням плану заходів.

3. Райдержадміністраціям спільно з територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції в Київській області вирішити питання, на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив, про заборону руху автотранспорту, не задіяному у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських дорогах поблизу хлібних масивів без спеціально встановлених справних іскрогасників та не обладнаному первинними засобами пожежогасіння.

4. Департаменту комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської облдержадміністрації висвітлювати матеріали щодо охорони урожаю від пожеж, забезпечувати публікацію статей та інших інформаційних матеріалів.

Опрос