Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о департаменте регионального развития Киевской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.07.2019 № 443

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.07.2019 р. N 443

Про внесення змін до Положення про департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну службу", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року N 887 "Про затвердження типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації" (зі змінами), Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ житлово-комунального господарства та будівництва місцевої державної адміністрації, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 листопада 2012 року N 587:

1. Внести зміни до Положення про департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 12 грудня 2018 року N 695, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року N 34 "Про внесення змін до Положення про департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації".

 

Опрос