Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комиссии по отбору земельных участков государственной собственности и/или прав на них, которые могут выставляться на земельные торги отдельными лотами, и конкурсной комиссии относительно отбора исполнителей работ по землеустройству, оценке земель и определению исполнителя земельных торгов на конкурсной основе

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 25.07.2016 № 305

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.07.2016 р. N 305

Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 вересня 2012 року N 579 "Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за N 1655/21967, та з метою забезпечення проведення земельних торгів у Київській області:

1. Утворити комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами (далі - комісія), та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, що додається.

3. Утворити конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах і затвердити її склад згідно з додатком 2.

4. Затвердити Положення про конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, що додається.

5. Районним державним адміністраціям забезпечити щомісяця до 05 числа інформування комісії з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, про вільні земельні ділянки, які або права на які можливо відчужувати окремими лотами на конкурентних засадах.

6. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації:

6.1 від 13 вересня 2013 року N 349 "Про утворення комісії з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах";

6.2 від 06 квітня 2015 року N 108 "Про внесення змін до складу деяких консультативно-дорадчих органів Київської обласної державної адміністрації".

Опрос