Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах урегулирования деятельности относительно перевозки пассажиров на автобусных маршрутах общего пользования

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 23.09.2015 № 352
Утратил силу

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.09.2015 р. N 352

Про деякі питання врегулювання діяльності щодо перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської обласної державної адміністрації
 від 2 жовтня 2018 року N 554)

Відповідно до законів України "Про автомобільний транспорт", "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року N 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" та від 3 грудня 2008 року N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування":

1. Затвердити Положення про конкурсний комітет для проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Покласти на управління інфраструктури облдержадміністрації:

2.1. Виконання функцій організатора, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", окрім затвердження складу конкурсного комітету.

2.2. Формування внутрішньообласної автобусної мережі загального користування, її вдосконалення та оптимізації на підставі техніко-економічного обґрунтування.

Опрос