Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава областной межведомственной рабочей группы по организации документальной инвентаризации месторождений полезных ископаемых и скважин на воду в Киевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.08.2015 № 289

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.08.2015 р. N 289

Про затвердження складу обласної міжвідомчої робочої групи з організації документальної інвентаризації родовищ корисних копалин та свердловин на воду у Київській області

Відповідно до Кодексу України про надра, Земельного кодексу України, Водного кодексу України, законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону навколишнього природного середовища":

1. Затвердити склад обласної міжвідомчої робочої групи з організації документальної інвентаризації родовищ корисних копалин та свердловин на воду у Київській області згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 22 квітня 2014 року N 100 "Про затвердження складу обласної міжвідомчої робочої групи з організації документальної інвентаризації родовищ корисних копалин та свердловин на воду у Київській області".

Опрос