Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении обязанностей между председателем, первым заместителем председателя, заместителями председателя и руководителем аппарата Киевской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.03.2015 № 54
Утратил силу

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.03.2015 р. N 54

Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату Київської обласної державної адміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Київської обласної державної адміністрації
 від 3 квітня 2015 року N 106
,
від 5 жовтня 2015 року N 380

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської обласної державної адміністрації
від 13 жовтня 2015 року N 396)

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Розподілити обов'язки між головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком 1.

2. Установити, що доручення та вказівки першого заступника голови, заступників голови та керівника апарату облдержадміністрації, видані в межах їх компетенції, є обов'язковими для виконання структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласними установами та організаціями, райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення).

3. Установити, що у разі відсутності голови облдержадміністрації, першого заступника голови, заступників голови та керівника апарату облдержадміністрації або наявності відповідної вакансії, здійснення їх обов'язків забезпечується посадовими особами згідно з додатком 2.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 13 лютого 2015 року N 38 "Про розподіл обов'язків між головою, заступниками голови та керівником апарату Київської обласної державної адміністрації".

Опрос