Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава комиссии по вопросам перевозки пассажиров на автобусных маршрутах общего пользования, отнесенных к компетенции Киевской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.09.2014 № 291

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.09.2014 р. N 291

Про затвердження складу комісії з питань перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05 вересня 2014 року N 277 "Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником голови, заступником голови - керівником апарату Київської обласної державної адміністрації":

1. Затвердити склад комісії з питань перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, додаток до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 07 липня 2014 року N 217 "Про комісію з питань перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації".

Опрос