Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросах социального обеспечения граждан Украины, перемещающихся с временно оккупированной территории и районов проведения антитеррористической операции

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 02.07.2014 № 207
редакция действует с 20.11.2014

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2014 р. N 207

Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської обласної державної адміністрації
 від 20 листопада 2014 року N 384

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року N 588-р "Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції", відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Погодити список посадових осіб Київської облдержадміністрації, залучених до участі в роботі регіонального штабу з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (далі - план заходів), що додається.

3. Структурним підрозділам Київської обласної державної адміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області відповідно до компетенції забезпечити безумовне виконання плану заходів.

4. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) підготувати та подати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації перелік об'єктів державної та комунальної власності, в розрізі адміністративно-територіальних одиниць, де можливе розміщення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, за формою, встановленою Міжвідомчим координаційним штабом, та забезпечити постійне оновлення зазначеного переліку об'єктів для узагальнення та подальшого інформування регіонального штабу з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Опрос