Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по отбору земельных участков государственной собственности и/или прав на них, которые могут выставляться на земельные торги отдельными лотами, и конкурсной комиссии по отбору исполнителей работ по землеустройству, оценке земель и определению исполнителя земельных торгов на конкурентных принципах

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 13.09.2013 № 349
Утратил силу

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.09.2013 р. N 349

Про утворення комісії з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Київської обласної державної адміністрації
 від 29 січня 2014 року N 15
,
 від 6 квітня 2015 року N 108
,
 від 25 серпня 2015 року N 310

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської обласної державної адміністрації
 від 25 липня 2016 року N 305)

Відповідно до Земельного кодексу України, закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 вересня 2012 року N 579 "Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за N 1655/21967, та з метою забезпечення проведення земельних торгів у Київській області:

1. Утворити комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, та затвердити її склад, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами (додаток 2).

3. Утворити конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та затвердити її склад, згідно з додатком 3.

4. Затвердити Положення про конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах (додаток 4).

5. Головному управлінню Держземагентства у Київській області та районним державним адміністраціям забезпечити щомісяця до 5 числа інформування комісії з добору земельних ділянок та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, про вільні земельні ділянки, які або права на які можливо відчужувати окремими лотами на конкурентних засадах.

 

Опрос