Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Трансфертное ценообразование

Главное управление Миндоходов в области
Разъяснение от 12.09.2013

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Трансфертне ціноутворення

від 12 вересня 2013 року

З 1 вересня 2013 року набрав чинності Закон України від 04.07.2013 р. N 408-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення".

Трансфертне ціноутворення - це система визначення звичайної ціни товарів та/або результатів робіт (послуг) в операціях, визнаних відповідно до статті 39 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) контрольованими (пп. 14.1.2511 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

Звичайна ціна - це ціна товарів (робіт, послуг), визначена сторонами договору, якщо інше не встановлено ПКУ. Якщо не доведено зворотне, вважається, що така звичайна ціна відповідає рівню ринкових цін (пп. 14.1.71 п. 14.1 ст. 14 ПКУ).

У разі якщо ціни (націнки) на товари (роботи, послуги) підлягають державному регулюванню згідно із законодавством, звичайною вважається ціна, встановлена відповідно до правил такого регулювання. Це положення не поширюється на випадки, коли встановлюється мінімальна ціна продажу або індикативна ціна. У такому разі звичайна ціна операції визначається відповідно до статті 39 ПКУ, але не може бути меншою за мінімальну або індикативну ціну.

Опрос