Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации в Киевской области постановления Кабинета Министров Украины от 09 марта 2011 года N 223

Областная государственная администрация
Распоряжение от 14.10.2013 № 397

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.10.2013 р. N 397

Про реалізацію в Київській області постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2011 року N 223

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Житлового кодексу УРСР, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2011 року N 223 "Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів", з метою забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів Київської області:

1. Утворити робочу групу з розгляду питань щодо придбання та передачі житла воїнам-інтернаціоналістам (далі - робоча група) згідно з додатком.

2. Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації:

2.1. здійснювати передачу житла у власність відповідних територіальних громад для його подальшої передачі воїнам-інтернаціоналістам, які перебувають на квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, відповідно до чинного законодавства;

2.2. подавати щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Державній службі з питань інвалідів та ветеранів України звіти про використання бюджетних коштів за формою, встановленою Державною службою з питань інвалідів та ветеранів війни та погодженою Мінсоцполітики.

Опрос