Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Мер сокращения потребления природного газа Киевской области на период 2013 - 2014 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.08.2013 № 315

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2013 р. N 315

Про затвердження Заходів скорочення споживання природного газу Київської області на період 2013 - 2014 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про альтернативні види палива", "Про теплопостачання", "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", а також положення Програми Президента України В. Ф. Януковича - "Україна - для людей", Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України - "Модернізація України - наш стратегічний вибір" та з метою скорочення споживання природного газу з урахуванням пропозицій райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення):

1. Затвердити Заходи скорочення споживання природного газу Київської області на 2013 - 2014 роки (далі - Заходи), що додаються.

2. Департаменту освіти і науки, департаменту охорони здоров'я, департаменту соціального захисту населення, управлінню культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації та райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. Забезпечити виконання Заходів у повному обсязі.

2.2. Про стан виконання Заходів інформувати Київську облдержадміністрацію через департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації щокварталу до 10 числа наступного за звітнім періодом, включно до січня 2015 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Максименка В. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

Опрос