Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Киевской областной территориальной межведомственной аттестационной комиссии по аттестации аварийно-спасательных служб и спасателей

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 07.03.2012 № 93

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.03.2012 р. N 93

Про Київську обласну територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про аварійно-рятувальні служби" (із наступними змінами), Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 19 червня 2003 року N 201 (із наступними змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 липня 2003 року за N 640/7961, та з метою здійснення атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників на здатність до проведення аварійно-рятувальних робіт:

1. Затвердити посадовий склад Київської обласної територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників у складі, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про Київську обласну територіальну міжвідомчу атестаційну комісію з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників, що додається (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратили чинність: додаток 2 до розпорядження голови облдержадміністрації від 31.08.2006 N 703 "Про утворення Київської обласної територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників" та розпорядження голови облдержадміністрації від 25.03.2011 N 274 "Про затвердження складу Київської обласної територіальної міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників".

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

Опрос