Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по вопросам оптимизации работы коммунальных заведений, подчиненных управлению по вопросам физической культуры и спорта Киевской облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 04.03.2011 № 188

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.03.2011 р. N 188

Про утворення комісії з питань оптимізації роботи комунальних закладів, підпорядкованих управлінню з питань фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 28.04.2010 N 393 "Про деякі питання управління Київською облдержадміністрацією об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області" та п. 1 доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 24.02.2011 N 29-1:

1. Утворити комісію з питань оптимізації роботи комунальних закладів, підпорядкованих управлінню з питань фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, у складі згідно з додатком.

2. Комісії до 20 березня 2011 року провести засідання та внести на розгляд керівництва облдержадміністрації узгоджені пропозиції з питань оптимізації роботи відповідних комунальних закладів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Головіна Є. А.

Опрос