Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании организационного комитета по подготовке и проведению в Киевской области гонки этапа чемпионата мира 2011 г. под названием "U.I.M. F1 POWERBOAT GRAND PRIX в Украине 2011 г."

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.02.2011 № 84

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.02.2011 р. N 84

Про утворення організаційного комітету з підготовки та проведення в Київській області гонки етапу чемпіонату світу 2011 р. під назвою "U.I.M. F1 POWERBOAT GRAND PRIX в Україні 2011 р." 

З метою реалізації положень Меморандуму про наміри співробітництва між Київською обласною державною адміністрацією та Idea Marketing SA від 25.01.2011 щодо організації та проведення однієї із гонок чемпіонату світу 2011 р. в Київській області під назвою "U.I.M. F1 POWERBOAT GRAND PRIX в Україні 2011 р.", відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в Київській області гонки етапу чемпіонату світу 2011 р. під назвою "U.I.M. F1 POWERBOAT GRAND PRIX в Україні 2011 р." у складі згідно з додатком 1.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Москаленка Я. М.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос