Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об экономии бюджетных средств, предусмотренных для содержания Киевской областной и районных государственных администраций

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.01.2011 № 64

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.01.2011 р. N 64

Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання Київської обласної та районних державних адміністрацій

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 22.10.2008 N 943 "Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів", доручення Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 N 77805/1/1-10:

1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання місцевих державних адміністрацій, які фінансуються з державного бюджету за бюджетною програмою за КПКВ 7801010 "Здійснення виконавчої влади у Київській області" (далі - заходи), що додаються.

2. Визначити відповідальними за виконання зазначених заходів керівників головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області протягом місяця затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для їх утримання.

Опрос