Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О совете отечественных и иностранных инвесторов при Киевской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 05.11.2010 № 1286

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.11.2010 р. N 1286

Про раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 01.09.2010 N 892/2010 "Про Раду вітчизняних та іноземних інвесторів" та приймаючи до уваги необхідність сприяння залученню й ефективному використанню вітчизняних та іноземних інвестицій для забезпечення розвитку області:

1. Перейменувати координаційну раду при голові Київської обласної державної адміністрації із залучення інвестицій для економічного розвитку області, утворену розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 02.07.2010 N 691, у раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації (далі - Рада).

2. Затвердити склад ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації згідно з додатком.

3. Затвердити Тимчасове положення про раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації, що додається.

4. Секретаріату Ради у місячний термін після затвердження Кабінетом Міністрів України Типового положення про раду вітчизняних та іноземних інвесторів при центральному, місцевому органі виконавчої влади розробити Положення про Раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київський обласній державній адміністрації та подати його на затвердження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос