Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана дополнительных мер по созданию надлежащих условий спортсменам-олимпийцам и их тренерам Киевской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 28.08.2008 № 1161

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.08.2008 р. N 1161

Про затвердження плану додаткових заходів щодо створення належних умов спортсменам-олімпійцям та їх тренерам Київської області

Розглянувши рішення організаційного комітету з підготовки спортсменів Київської області до участі у XXIX літніх Олімпійських, XIII літніх Паралімпійських іграх 2008 року та XXI літніх Дефлімпійських іграх 2009 року від 08.07.2008, відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 30.01.2008 N 86 "Про підготовку спортсменів Київської області до участі у XXIX літніх Олімпійських, XIII літніх Паралімпійських іграх 2008 року та XXI літніх Дефлімпійських іграх 2009 року":

1. Затвердити план додаткових заходів щодо створення належних умов спортсменам-олімпійцям та їх тренерам Київської області (далі - план додаткових заходів), що додається.

2. Головним управлінням, управлінням та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану додаткових заходів.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечити фінансування плану додаткових заходів за рахунок загальних асигнувань на утримання управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Опрос