Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проекте Программы проведения государственных и профессиональных праздников, юбилейных дат, поощрения за заслуги перед Киевской областью, осуществления представительских и других мероприятий на 2006 - 2009 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.11.2006 № 967

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.11.2006 р. N 967

Про проект Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2006 - 2009 роки

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити проект Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Київською областю, здійснення представницьких та інших заходів на 2006 - 2009 роки (далі - Програма), що додається.

2. Керівникові апарату обласної державної адміністрації Косенку А. П. організувати подання облдержадміністрацією зазначеного проекту на розгляд Київській обласній раді.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми під час формування показників обласного бюджету на відповідні роки передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату облдержадміністрації Косенка А. П.

 

Опрос