Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии погашения задолженности по выплате заработной платы на предприятиях, в учреждениях, организациях области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 14.06.2005 № 331

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2005 р. N 331

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях області

Ситуація із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях області, що ускладнилася з початку 2005 року, за квітень - травень - стабілізувалася.

За станом на 1 травня 2005 року заборгованість із виплати заробітної плати економічно активних підприємств, при затвердженому в області графіку її зниження до 18,1 млн. грн., становить 17,8 млн. грн. Це на 1,2 млн. грн. менше ніж за попередній місяць, але лише на 47 тис. грн. менше ніж на початок року.

За прогнозними даними на 1 червня цього року заборгованість не перевищуватиме 17,0 млн. грн. при передбаченому графіком її зниженні до 17,1 млн. грн.

Поряд з цим окремі підприємства і організації, райдержадміністрації і міськвиконкоми не виконують затверджені ними і погоджені з об'єднаннями профспілок і роботодавців графіки погашення заборгованості.

З початку року допущене збільшення заборгованості у 20 районах і містах області, а за квітень - у 17.

Найбільш складна ситуація як стосовно величини сум заборгованості, так і допущеного її збільшення у Бородянському, Вишгородському, Іванківському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському і Тетіївському районах, у містах Біла Церква, Бровари і Славутич.

Аналіз виплати заробітної плати та погашення її заборгованості свідчить, що контролюючі та правоохоронні органи, райдержадміністрації і міськвиконкоми (міст обласного значення) ще не вживають усіх можливих заходів щодо додержання законодавства про працю, не в повному обсязі застосовують важелі організаційного і адміністративного впливу для виконання його вимог, притягнення порушників до кримінальної відповідальності, внаслідок чого на підприємствах, в установах і організаціях області допускаються чисельні факти порушення законодавства про оплату праці, уповільнюються темпи погашення заборгованості із заробітної плати.

Зважаючи на викладене, з метою усунення недоліків в організації роботи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, прискорення погашення допущеної її заборгованості, відповідно до пункту 3 частини другої доручень Президента України від 29.03.2005 N 1-1/180, від 25.05.2005 N 1-1/412, пункту 2 доручення голови облдержадміністрації від 22.03.2005 N 10-1 та з урахуванням обговорення цього питання на засіданні колегії облдержадміністрації 7 червня 2005 року:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос