Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах социально-экономического и культурного развития области в I квартале 2003 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.05.2003 № 243

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.05.2003 р. N 243

Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку області у I кварталі 2003 року

Підсумки соціально-економічного розвитку області свідчать, що у січні - березні 2003 року продовжувалася робота, спрямована на організацію виконання положень Конституції та законів України, актів та доручень Президента України і Кабінету Міністрів України, подальшу структурну перебудову та реформування економіки, закріплення позитивних тенденцій у провідних галузях народного господарства, вирішення найбільш гострих соціальних проблем.

Вжиті заходи сприяли зростанню у I кварталі ц. р., у порівнянні з відповідним періодом минулого року, обсягів промислового виробництва на 13,4 відсотка. Приросту промислового виробництва досягнуто у 27 районах і містах області.

Випуск товарів народного споживання у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 4,8 %, у тому числі продовольчих товарів - на 15,7 відсотка. Знизився рівень бартерних операцій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос