Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по содействию проведению в Киевской области всенародного обсуждения проекта Закона Украины "О внесении изменений в Конституцию Украины"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 19.03.2003 № 136

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.03.2003 р. N 136

Про утворення робочої групи зі сприяння проведенню в Київській області всенародного обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України"

На виконання Указу Президента України від 06.03.2003 N 197/2003 "Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" та з метою організації в області обговорення зазначеного проекту Закону України:

1. Утворити робочу групу зі сприяння проведенню в Київській області всенародного обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" у складі згідно з додатком (далі - обласна робоча група).

2. Головам районних державних адміністрацій до 21 березня 2003 року утворити відповідні робочі групи в районах та очолити їх.

Рекомендувати міським головам (міст обласного значення) утворити робочі групи в містах.

3. Обласній робочій групі забезпечити широке інформування населення області про зміст проекту Закону, можливість висловити свої пропозиції та зауваження до нього на зборах за місцем роботи та проживання, через засоби масової інформації, безпосередньо облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам, у т. ч. засобами електронного зв'язку, широке залучення до обговорення депутатів усіх рівнів, представників організацій політичних партій, громадських організацій, узагальнення висловлених пропозицій і зауважень та доведення їх у встановленому порядку до Міністерства юстиції України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос