Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении охраны урожая зерновых культур и грубых кормов от пожаров в области в 2003 году

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.04.2003 № 241

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2003 р. N 241

Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2003 році

Відповідно до Законів України "Про пожежну безпеку" (із наступними змінами), "Про місцеві державні адміністрації" (із наступними змінами):

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2003 році (додається).

2. Головному управлінню сільського господарства і продовольства облдержадміністрації, Київському обласному дочірньому підприємству ДАК "Хліб України", обласному управлінню по будівництву, ремонту та експлуатації автодоріг (Облавтодор), Київському обласному автотранспортному управлінню, облспоживспілці, відкритому акціонерному товариству "Київобленерго", районним державним адміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання передбачених цим планом заходів.

3. Райдержадміністраціям спільно з міськрайвідділами ГУ МВС України в Київській області вирішити питання про заборону руху на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив автотранспорту, не задіяного у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів без іскрогасників.

4. Рекомендувати ВАТ обласне підприємство "Облагротехсервіс" надати допомогу сільським пожежним командам, за їх зверненнями, у забезпеченні запасними частинами та ремонті пожежних автомобілів сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

5. Рекомендувати Київській обласній дирекції "ВАТ "Укртелеком" на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв'язок із сільськими пожежними командами.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос