Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мероприятиях по празднованию в области Дня защиты детей

Областная государственная администрация
Распоряжение от 21.05.2003 № 276

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2003 р. N 276

Про заходи щодо відзначення в області Дня захисту дітей

Розглянувши подання служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації та відповідно до Указу Президента України від 30.05.98 N 568 "Про День захисту дітей", Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (із наступними змінами), рішення Київської обласної ради від 23.01.2003 N 061-06-XXIV "Про обласний бюджет Київської області на 2003 рік" (із наступними змінами):

1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Забезпечити належну підготовку, організацію і проведення святкування Дня захисту дітей 1 червня 2003 року.

1.2. Вишукати можливості для надання матеріальної допомоги дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які знаходяться в особливо складних умовах проживання, багатодітним і малозабезпеченим сім'ям.

1.3. Звернутися до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, благодійних і релігійних організацій з проханням організувати благодійні обіди, надати матеріальну, гуманітарну та інші види допомоги сім'ям з дітьми, які її потребують, дітям, які проживають у притулках для неповнолітніх, школах-інтернатах, дитячих будинках змішаного типу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос